7 kwietnia 2019

- V  Niedziela  Wielkiego Postu

1. W tym tygodniu w czwartek, piątek i sobotę będziemy odprawiać wielkopostne rekolekcje według następującego porządku:
    Dorośli – w czwartek Msza św. o godz. 11.30 lub 18
    - w piątek i sobotę Msza św. o godz. 9 lub 18
    Dzieci i młodzież – w czwartek o godz. 9
    - w piątek i sobotę o godz. 15
    Spowiadać się możemy jak zawsze pół godziny przed każdym spotkaniem rekolekcyjnym. W piątek odprawimy Drogę Krzyżową wokół naszego kościoła o godz. 19. Rekolekcje poprowadzi o. Jarosław Banasiuk z Lublina ze Zgromadzenia Braci Mniejszych Kapucynów. Zapraszamy!
  2. W tym tygodniu  Mszy św. wieczornej nie będzie we wtorek.
  3. Wielkie podziękowanie dla mieszkańców Skwarnego, ulic: Słowackiego, Partyzantów, Piłsudskiego, Nowej, Rżysko, Chabrowej, Ogrodowej, Piaskowej, Poprzecznej, Sportowej, Oczki, Katuszewskiego, Zygmunta III Wazy, Mazowieckiej i indywidualnym osobom  za ofiary na kwiaty do Grobu Bożego i na stalle do prezbiterium kościoła. Serdeczne Bóg zapłać także dla wszystkich zbierających ofiary!
  4. Caritas naszej parafii rozprowadza świece na stół wielkanocny i palmy na Niedzielę Palmową w kruchcie naszego kościoła.
  5. W przyszłą niedzielę Niedziela Palmowa. Obrzęd poświecenia palm przed każdą Mszą św.
  6. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy”.