13 października 2019

- XXVIII Niedziela Zwykła

1. Z radością informujemy, że nasz lektor Jakub Szewczyk został wczoraj w naszej katedrze ustanowiony ceremoniarzem przez ks. bpa Romualda Kamińskiego. Polecajmy naszej modlitwie Jakuba, by jak najlepiej wywiązywał się z powierzonej funkcji!
  2. W środę – 16 października – Msza św. w intencji nauczycieli i pracowników oświaty o godz. 16.
  3. Również w środę kolejne spotkanie rodziców dzieci, które w maju przyjmą I Komunię św. godz. 19 w budynku szkoły.
  4. W czwartek – 17 października – Nabożeństwo różańcowe będzie prowadzone przez dzieci klas trzecich, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii św.
  5. Składam gorące podziękowania mieszkańcom Rudnika, Pełczanki ulicy Partyzantów, Sienkiewicza, Konopnickiej, Prusa, Słowackiego, Kościuszki oraz indywidualnym osobom za złożone ofiary na wkład własny parafii w przeprowadzone w tym roku remonty sufitu i portalu w prezbiterium naszego kościoła! Wielkie Bóg zapłać także wszystkim zbierającym ofiary!
  6. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy”, jak zawsze zachęcam do lektury!