Wpisy 1 - 10 z 357 | Następny | Ostatni
19.03, 2018, 22:21:10
Co tu tak pusto ? Czemu nikt nic nie pisze ?
Małgorzata z Warszawy
17.03, 2018, 16:51:33
Cieszę się, że na spotkaniu Caritas w Diecezji poznałam Panie z Państwa Caritasu, które tak mile przedstawiły Państwa Parafię, życzę owocnej działalności w pomocy dla ludzi potrzebujących

Szczęść Boże.
Maria
26.10, 2016, 15:36:17
Szczęść Boże!
W niedzielę powiedział Ksiądz bardzo dobre kazanie, może jeszcze kiedyś usłyszymy o konsekwencjach świętokradzkich spowiedzi.
A przy okazji, moja matka bardzo sobie Księdza chwali jako spowiednika. Nie zadaje Ksiądz żadnych pytań, nie daje nauk tylko od razu rozgrzeszenie i im mniejsza pokuta tym jest szczęśliwsza. U innych księży tak nie ma, musi uważać co mówi.
Z serdecznymi pozdrowieniami i z Panem Bogiem.
Urszula
02.10, 2016, 15:29:48
Mój kolega lekarz, w związku małżeńskim, lat 45 po pracy wraca do domu, coś zjada i idzie do Kościoła by odmówić cały różaniec, tak jest każdego dnia. Czy wg księdza tj. dewot? Nosi na szyi medalik, należy do grupy modlitewnej, czytaj Pismo święte. Czy osoba uważająca się za nawròconą , może krytykować wiarę katolicką i postępowanie takiej osoby ? A może nie ma w niej nawrócenia, a żywa wiara kuje w serce, gdzie nie ma Boga jest tylko własny inters. Jeżeli kogoś kuje w oczy modlitwa, różaniec i chce dopasować cudzą wiarę do swojego poziomu, to nie Bóg tą osobę prowadzi.
Gość
19.09, 2016, 08:39:44
16.07, 2016, 21:19:56
Bardzo dobry pomysł z usunięciem barokowego tabernakulum. Gratulacje. Nareszcie widać całe piękno ołtarza.

Zapraszamy do zakrystii tam go można zobaczyć z bliska
Małgorzata
26.08, 2016, 22:11:12
Duszpasterzom i Parafianom wielu łask i Błogosławieństwa Bożego.
16.07, 2016, 21:19:56
en
22.01, 2016, 21:20:18
Ks Chyła jest (a przynajmniej trafił tam jako na następną parafię po Cegłowie) we Franciszkowie. Pozdrawiam serdecznie!
Justyna Adamczewska
27.11, 2015, 14:41:19
Pozdrawiam wszystkich parafian. Szczęść Boże.
Uprzejmie proszę o informację, gdzie został przeniesiony mój proboszcz Jerzy Chyła ???
Jestem mu bardzo wdzięczna za wszystko co zrobił dla mnie i mojej rodziny.
Chciałabym mu podziękować....
Dariusz Spodar
26.09, 2015, 18:42:28
Przeczytałem wpisy Księgi Gości i natrafiłem na wpis z dnia 09.03.2014 r Pani Barbary Spodar Mol z Melbourne w Australii. Ze względu na to samo nazwisko pozwalam sobie za pośrednictwem strony internetowej parafii odwzajemnić pozdrowienia dla Pani Barbary z Melbourne. Mój ojciec ŚP Jan Spodar urodził się w Cegłowie 6 lutego 1932 r. i mieszkał na terenie parafii do śmierci tj. do listopada 1976 roku. Ja przez wiele lat pełniłem posługę najpierw ministranta a później lektora podczas gdy proboszczem tutejszej parafii był zaangażowany całym sercem w życie parafii i Cegłowa ŚP Ks. Marian Laskowski. Pozdrawiam wszystkich parafian i proboszcza parafii Ks. Dariusza, Panią Barbarę Mol z Melbourne, moich kolegów byłych ministrantów i lektorów oraz wszystkich, którzy tak jak i ja w roku 1978 mieli ten zaszczyt i przyjęli sakrament bierzmowania z rąk Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego, którego charyzmy, duchowości, roztropności, siły woli i odwagi tak bardzo brakuje od wielu lat Kościołowi i Polsce.
Dlatego na zakończenie zacytuję jakże optymistyczne i mam nadzieję profetyczne słowa Ojca Narodu- Prymasa Wyszyńskiego:
"Idzie nowych ludzi plemię"
Błogosławieństwa Bożego dla parafii, parafian i całego Cegłowa.
Dariusz Spodar. Warszawa Białołęka, parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny Warszawa Płudy
Wpisy 1 - 10 z 357 | Następny | Ostatni