Pierwszy | Poprzedni | Wpisy 11 - 20 z 358 | Następny | Ostatni
Dariusz Spodar
26.09, 2015, 18:42:28
Przeczytałem wpisy Księgi Gości i natrafiłem na wpis z dnia 09.03.2014 r Pani Barbary Spodar Mol z Melbourne w Australii. Ze względu na to samo nazwisko pozwalam sobie za pośrednictwem strony internetowej parafii odwzajemnić pozdrowienia dla Pani Barbary z Melbourne. Mój ojciec ŚP Jan Spodar urodził się w Cegłowie 6 lutego 1932 r. i mieszkał na terenie parafii do śmierci tj. do listopada 1976 roku. Ja przez wiele lat pełniłem posługę najpierw ministranta a później lektora podczas gdy proboszczem tutejszej parafii był zaangażowany całym sercem w życie parafii i Cegłowa ŚP Ks. Marian Laskowski. Pozdrawiam wszystkich parafian i proboszcza parafii Ks. Dariusza, Panią Barbarę Mol z Melbourne, moich kolegów byłych ministrantów i lektorów oraz wszystkich, którzy tak jak i ja w roku 1978 mieli ten zaszczyt i przyjęli sakrament bierzmowania z rąk Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego, którego charyzmy, duchowości, roztropności, siły woli i odwagi tak bardzo brakuje od wielu lat Kościołowi i Polsce.
Dlatego na zakończenie zacytuję jakże optymistyczne i mam nadzieję profetyczne słowa Ojca Narodu- Prymasa Wyszyńskiego:
"Idzie nowych ludzi plemię"
Błogosławieństwa Bożego dla parafii, parafian i całego Cegłowa.
Dariusz Spodar. Warszawa Białołęka, parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny Warszawa Płudy
km
23.09, 2015, 09:57:18
dziękuję panu organiście
km
27.07, 2015, 10:48:05
Mam serdeczną prośbę ,jeżeli nasz Pan organista czasami tu zagląda
to bardzo proszę jeżeli jest to możliwe żeby choć czasami w naszym kościele były śpiewane kanony z Taize te kanony brzmią jak rozmowa duszy z Bogiem
choćby "Jezu Tyś jest światłością mej duszy daj mi moc przyjąć dziś miłość Twą " lub " O usłysz mój głos, o usłysz mój głos Panie mój wołam Cię, ..."
Katarzyna
05.05, 2015, 09:45:16
Podoba mi się pomysł wrzucania na stronkę tekstów kazań naszego proboszcza. Chętnie przeczytałabym i jeszcze raz przemyślała to, co powiedział ksiądz Dariusz.Jestem pod wielkim wrażeniem każdego jego kazania.
a.s
28.03, 2015, 16:27:02
Prosze niech ktos nagrywa kazania i wrzuca na stronkę.
KM
27.03, 2015, 09:26:50
czy jest taka możliwość , żeby w naszym kościele były śpiewane kanony z Taize
parafianka
19.12, 2014, 15:48:14
Z okazji imienin wielu lask Bozych i opieki Matki Bozej zyczy parafianka
Parafianka
12.12, 2014, 20:51:47
Bardzo lubię słuchać kazań Waszego Księdza Proboszcza.Bardzo mnie umacniają.
05.10, 2014, 14:45:36
do pani Małgorzaty Siek: Proszę o kontakt telefoniczny z kancelarią parafialną.
x.
31.07, 2014, 00:04:46
Tajemnice szczęścia. Trafiłam na tę modlitwę "przypadkowo". Szczerze polecam każdemu, zajmuje 15 minut, a działa wielkie rzeczy! adonai.pl/modlitwy/?id=tajemnica&action=4 Zachęcam do zapoznania się z jej genezą, osobą św. Brygidy i z samą modlitwą! Już po dwóch miesiącach widzę u siebie zmiany. Chwała Panu!
Pierwszy | Poprzedni | Wpisy 11 - 20 z 358 | Następny | Ostatni