MSZE KOLĘDOWE 11 – 16 STYCZNIA czytaj

11 stycznia – poniedziałek – g. 18 – Mienia bloki, Wyględówka, Ogrody

12 stycznia – wtorek – g. 18 – ul. Mazowiecka, Zygmunta III, Sportowa

13 stycznia – środa – g. 18 – ul. Ogrodowa

14 stycznia – czwartek – g. 18 ul. Poprzeczna

15 stycznia – piątek – g. 18 ul. ul. Leśna, Jodłowa, Świerkowa, Klonowa, Łokietka, Sosnowa

16 stycznia – sobota – g. 12 – Mienia Pełczańska, Cegłowska
– g. 15 – ul. Piłsudskiego, Nowa, Rżysko

Modlimy się o Boże błogosławieństwo dla rodzin, zdrowie i potrzebne łaski, także za naszych Zmarłych – szczególnie za tych którzy odeszli od nas w minionym roku – kartki z wymienionymi Zmarłymi wrzucamy przed Mszą św. do koszyczka przygotowanego przed ołtarzem – tradycyjne ofiary kolędowe możemy składać do koszyczka przed ołtarzem – zatroszczmy się o tych, którzy sami nie mogą dotrzeć do kościoła! Możliwość spowiedzi pół godziny przed Mszą św.