MSZE KOLĘDOWE 18 – 25 STYCZNIA czytaj

18 stycznia – poniedziałek – g. 18 – Sienkiewicza, Fredry, Asnyka, Kochanowskiego, Kolejowa

19 stycznia – wtorek – g. 18 – ul. Młyńska

20 stycznia – środa – g. 18 – ul. Konopnickiej, Prusa, Reja, Tuwima

21 stycznia – czwartek – g. 18 ul. Dobrzyckiego, Zacisze, Widok, Chabrowa, Mariawicka, Pl. Anny Jagiellonki

22 stycznia – piątek – g. 18 ul. Oczki, Katuszewskiego, Piaskowa

23 stycznia – sobota – g. 12 – ul. Mickiewicza, Orzeszkowej, Słowackiego
– g. 15 – ul. Partyzantów

25 stycznia – poniedziałek – g. 18 – Mienia Wygwizdów, Tartak, Leśniczówka

Modlimy się o Boże błogosławieństwo dla rodzin, zdrowie i potrzebne łaski, także za naszych Zmarłych – szczególnie za tych którzy odeszli od nas w minionym roku – kartki z wymienionymi Zmarłymi wrzucamy przed Mszą św. do koszyczka przygotowanego przed ołtarzem – tradycyjne ofiary kolędowe możemy składać do koszyczka przed ołtarzem – zatroszczmy się o tych, którzy sami nie mogą dotrzeć do kościoła! Możliwość spowiedzi pół godziny przed Mszą św.