Ogłoszenia duszpasterskie – 1 maja 2022 czytaj

III Niedziela Wielkanocy
1. Nabożeństwa majowe odprawiamy w niedziele i święta o godz. 17.30, a w dni powszednie po Mszy wieczornej.
2. We wtorek – 3maja– Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę. Po Mszy św. o godz. 9 w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja i w przededniu Dnia Strażaka tradycyjnie złożymy kwiaty przed Pomnikiem Niepodległości.
3. W piątek – pierwszy miesiąca – przed południem będę odwiedzał naszych chorych. Po południu spowiedź od godz. 17.30
4. W sobotę Msza św. w intencjach rodzin, które nawiedziła Ikona św. Rodziny z ulic: Piłsudskiego, Nowej i Rżysko o godz.9, w niedziele Ikonę zabiorą rodziny z ulicy Partyzantów na Mszy św. o g. 11.30
5. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy” i nowy numer miesięcznika „Różaniec”. Zachęcam do lektury!