Ogłoszenia duszpasterskie – 10 kwietnia 2022 czytaj

Niedziela  Palmowa

 1. W poniedziałek, wtorek i środę – Msza św. będzie odprawiana o godz. 8 i 18. Do spowiedzi zapraszamy jeszcze tylko w te dni przed Mszą św.
 2. W Wielki Czwartek Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18. Adoracja w Ciemnicy do godz. 22.
 3. W Wielki Piątek Liturgia Męki Pańskiej o godz. 18. Adoracja przy Grobie Pańskim do godz. 22.
 4. W Wielką Sobotę od godz. 8 święcenie pokarmów na wioskach. Od godz. 10 do 14 święcenie pokarmów przed kościołem. W wodę święconą będzie można zaopatrzyć się przed kościołem.
  Wigilia Paschalna o godz. 19. Prosimy przynieść z sobą światło w blasku którego odnowimy przyrzeczenia chrzcielne.
 5. W Wielkanoc Rezurekcja o godz.6. Trasa procesji wokół starej strażnicy, zapraszamy do czynnego udziału w procesji bielanki, ministrantów, panów niosących chorągwie, panie i panów z kółek różańcowych  W tym dniu Msze św. jeszcze o godz. 9 i 11.30. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę.
 6. W kruchcie kościoła znajdziemy listy do zapisywania się na adorację w Wielki Piątek i w Wielką Sobotę od godz. 8 do 17.30.
 7. Ministrantów i lektorów zapraszamy na odprawę liturgiczną w piątek o g.10 w kościele.
 8. Bardzo dziękuję mieszkańcom  Rudnika, Mieni Pełczańskiej i Cegłowskiej, Skwarnego oraz ulic: Ogrodowej, Granicznej, Leśnej, Spokojnej, Młyńskiej, Sosnowej, a także wszystkim którzy osobiście bądź przez konto parafialne złożyli ofiary na kwiaty do Grobu Bożego i dalszy ciąg remontu ogrodzenia naszego kościoła. Wielkie Bóg zapłać także dla zbierających ofiary!
 9. Wielkie podziękowanie wszystkim, którzy ofiarowali dary na paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących naszej parafii. Słowa wdzięczności dla członków parafialnej Caritas za pracę przy robieniu paczek świątecznych i ich dystrybucji.
 10. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy” i nowy numer miesięcznika „Różaniec”. Zachęcam do lektury!