Ogłoszenia duszpasterskie – 10 marca 2024 czytaj

IV Niedziela Wielkiego Postu

  1. Od dzisiaj przyjmujemy intencje mszalne od maja do końca bieżącego roku.
  2. Serdecznie dziękuję za ofiary na kwiaty do Grobu Bożego mieszkańcom Pełczanki i ulicy Willowej oraz indywidualnym ofiarodawcom. Serdeczne Bóg zapłać także wszystkim zbierającym ofiary!
  3. W przyszłą niedzielę będzie się z nami modlił na Mszy św. o godz. 11.30 chór imienia Antoniego Kłosiewicza, natomiast po Mszy św. o godz. 18 zapraszamy na X Wielkopostne Spotkania Literacko-Muzyczne, w których          wystąpi Zespół Ludowy Cegłowianie oraz Antonina Krzysztoń. Więcej informacji na plakacie przed kościołem i na stronie internetowej Parafii.
  4. W kruchcie wystawiony jest kosz na trwałą żywność i środki czystości dla najbardziej potrzebujących z naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkie dary prosimy przynosić do końca parafialnych rekolekcji.
  5. Na tablicy przed kościołem zapowiedź tradycyjnego konkursu na Wielkanocną Palmę, który odbędzie się w niedzielę – 24 marca.
  6. Pod chórem jest do nabycia nowy numer tygodnika „Idziemy” i nowy numer miesięcznika „Różaniec”. Zachęcam do lektury.