Ogłoszenia duszpasterskie – 10 października 2021 czytaj

XXVIII Niedziela Zwykła

  1. Z okazji Dnia Nauczyciela pragniemy ogarnąć modlitwą wszystkich nauczycieli, wychowawców i pracowników szkolnych, tak aktywnych zawodowo jak i emerytowanych. Wszystkich zapraszamy na Mszę św. w środę – 13 października o godz. 16. Będziemy prosić Boga o błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla wszystkich!
  2. W środę – 13 października – ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. o godz. 18.
  3. W przyszłą niedzielę – 17 października – zapraszamy na procesję różańcową wokół kościoła na godz. 17. Modlić się będziemy w intencji naszej Ojczyzny. Prosimy zabrać ze sobą gromnice.
    W sobotę – 16 października – Nabożeństwo Różańcowe po Mszy św. o godz. 8.
  4. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania wystawy o naszym kościele i Ołtarzu Lazarusa. Mamy nadzieję, że odwiedzi ona wszystkie większe miejscowości naszego Powiatu, by w ten sposób propagować to, co najcenniejsze w sztuce sakralnej naszej Małej Ojczyzny szczególnie w roku, gdy jesteśmy stolicą kulturalną Mazowsza. Obecnie wystawę możemy oglądać na skwerze przy fontannie.
  5. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy”. Zachęcam do lektury!