Ogłoszenia duszpasterskie – 11 września 2022 czytaj

XXIV Niedziela zwykła

  1. We wtorek – 13 września – kolejne Nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. o godz. 18
  2. W tym tygodniu z wyjątkiem wtorku Msze św. będą odprawiane tylko rano.
  3. Zgodnie z przewidywaniami musimy zebrać jeszcze fundusze na remont części ogrodzenia kościoła od strony zachodniej. Związane to jest głównie ze wzrostem cen. Dlatego gorąco proszę osoby zbierające z naszych ulic i wiosek, by tłumacząc powody i cel zbiórki przeprowadziły ją w przeciągu miesiąca. Za wszystkie dobrowolne ofiary serdeczne Bóg zapłać!
  4. Od poniedziałku do soboty będzie mnie zastępował ks. Marek Chociej, kapelan Domu Pomocy Społecznej w Mieni. W nagłych wypadkach proszę o kontakt z ks. Markiem.
  5. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy”. Zachęcam do lektury!