Ogłoszenia duszpasterskie – 12 czerwca 2022 czytaj

Niedziela Trójcy Przenajświętszej

  1. W czwartek  – 16 czerwca – Boże Ciało. Msze św. o godz. 8 i 10. Po Mszy św. o godz. 10 wyruszy procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Zapraszamy wszystkich parafian, asystę kościelną, ministrantów, lektorów, chór parafialny, dzieci pierwszokomunijne do aktywnego udziału w procesji. Kwiaty na procesję dla Bielanek możemy zostawiać w kruchcie kościoła.
  2. W poniedziałek – 13 czerwca – kolejne Nabożeństwo fatimskie po Mszy wieczornej.
  3. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na Pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 18 czerwca /sobota po Bożym Ciele/ Koszt 80 zł. Zapisy przyjmuje pani Zofia Goźlińska i Marzanna Gójska. Zapraszamy!
  4. W sobotę – 18 czerwca – Nabożeństwo czerwcowe  po Mszy św. o godz. 8
  5. W przyszła niedzielę – 19 czerwca – Msza św. o godz. 11.30 ku czci św. Jana Chrzciciela – patrona naszej wspólnoty parafialnej. Będziemy się modlić w intencji żyjących i zmarłych parafian. Po Mszy św. procesja eucharystyczna.
  6. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy”. Zachęcam do lektury!