Ogłoszenia duszpasterskie – 12 maja 2024 czytaj

Wniebowstąpienie Pańskie

  1. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha św.
  2. W poniedziałek – 13 maja – pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. o godz. 18
  3. We wtorek Msza św. tylko rano ze względu na pielgrzymkę dzieci pierwszokomunijnych do Kodnia i Kostomłotów. Wyjazd o godz. 8.30 z parkingu przed szkołą.
  4. Bielanki zwracają się z prośbą o przynoszenie kwiatków do sypania dla dziewczynek na procesje. Jeżeli ktoś posiada kwiaty suszone lub żywe z ogródka i chciałby je przekazać to, w każdą niedzielę w kruchcie kościoła będzie wystawiony kosz wiklinowy, w którym będzie można je zostawić. Za wszystkie kwiaty dziękujemy!
  5. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała, proszę, aby odpowiedzialni dotąd za ołtarze procesyjne również w tym roku służyli wspólnocie parafialnej swoją pracą i pomysłowością. Dokładną lokalizację ołtarzy podamy w przyszłym tygodniu.
  6. Pod chórem znajdziemy nowy numer tygodnika „Idziemy”. Zachęcam do lektury!