Ogłoszenia duszpasterskie – 13 grudnia 2020 czytaj

III Niedziela Adwentu

  1. Intencje mszalne na cały rok 2021 przyjmujemy w zakrystii po Mszach św. i w kancelarii parafialnej.
  2. Roraty odprawiamy w dni powszednie o godz. 8
  3. W czasie pozostałym do świąt zapraszam wszystkich do skorzystania ze spowiedzi i modlitwy przed Najśw. Sakramentem. Będziemy mieli cztery takie dni, dwa w tym tygodniu – we środę i czwartek – oraz dwa w przyszłym tygodniu – w poniedziałek i wtorek. W każdym z tych dni po Mszy porannej będzie wystawiony Najśw. Sakrament i możliwość spowiedzi natomiast po południu od godz. 18 będzie wystawiony Najśw. Sakrament i możliwość spowiedzi. W czasie wystawienia będziemy odmawiać Różaniec. Zachęcam do skorzystania jak najwcześniej z takiej możliwości spowiedzi i nie odkładania jej na ostatni dzień przed Wigilią!
  4. Poświęcone opłatki na stół wigilijny leżą na bocznym ołtarzu, a świece Caritas możemy nabywać w kruchcie kościoła.
  5. W tym tygodniu Msza św. będzie odprawiana tylko rano.
  6. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy”.