Ogłoszenia duszpasterskie – 14 czerwca 2020 czytaj

XI Niedziela Zwykła

  1. W przyszłą niedzielę – 21 czerwca – uczcimy patrona naszej parafii – św. Jana Chrzciciela na Mszy św. o godz. 11.30 Po Mszy wystawienie Najśw. Sakramentu i procesja eucharystyczna oraz błogosławieństwo odpustowe.
  2. W sobotę odprawimy tradycyjnie Msze św. na parafialnym cmentarzu w intencji zbiorowej za naszych Zmarłych o godz. 18. Intencje możemy składać w tygodniu lub przed samą Mszą. Po Mszy św. będzie okazja do poświęcenia nowych pomników.
  3. W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała po nabożeństwie czerwcowym tradycyjnie poświęcimy wianki.
  4. W piątek uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 8 i 18. Z racji uroczystości post w tym dniu nie obowiązuje.
  5. Z całego serca dziękuję mieszkańcom Pełczanki, a także ulic Granicznej, Leśnej, Willowej, Ogrodowej oraz indywidualnym osobom za ofiary złożone na wkład własny parafii w koszt utwardzenia terenu przed naszym parafialnym cmentarzem. Wielkie Bóg zapłać wszystkim zbierającym te ofiary!
  6. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy” i nowy numer miesięcznika „Różaniec”. Zachęcam do lektury!