Ogłoszenia duszpasterskie – 14 maja 2023 czytaj

VI Niedziela Wielkanocy

  1. Zbliża się uroczystość Bożego Ciała, dlatego gorąco proszę wszystkich, którzy dotąd przygotowywali ołtarze na procesję, by również w tym roku zechcieli służyć wspólnocie parafialne, a tematykę ołtarzy jak zawsze zostawiamy pomysłowości autorów ! Trasa procesja tradycyjnie ulicami Cegłowa.
  2. W sobotę – 20 maja – Nabożeństwo majowe po Mszy św. o godz. 8
  3. W dniu 10 czerwca odbędzie się w Warszawie na Tarchominie w parafii św. Franciszka z Asyżu – XI Zjazd Różańcowych Róż. Zapraszamy zelatorów i członków Róż Różańcowych do udziału w spotkaniu. W programie Msza św. pod przewodnictwem biskupa Romualda Kamińskiego, a potem agapa dla uczestników. Zapisy przyjmują Zofia Goźlińska i Marzanna Gójska.
  4. Pod chórem jest do nabycia nowy numer tygodnika „Idziemy” i miesięcznika „Różaniec”. Zachęcam do lektury!