Ogłoszenia duszpasterskie – 16 czerwca 2024 czytaj

XI Niedziela zwykła

  1. Mszę św. dziękczynną na zakończenie roku szkolnego odprawimy w czwartek – 20 czerwca – o godz. 15. Do spowiedzi zapraszamy w środę – 19 czerwca – od godz. 17.
  2. W sobotę – 22 czerwca – Msza św. zbiorowa za naszych Zmarłych z racji odpustu parafialnego o godz. 18 na cmentarzu. Po Mszy św. poświęcimy pomnik naszego weterana Powstania Styczniowego Józefa Kwiatkowskiego, który powstał dzięki staraniom Stowarzyszenie Odra-Niemen, później możliwość poświęcenie innych pomników.
  3. Suma Odpustowa z racji uroczystości Narodzenia św. Jana Chrzciciela w niedzielę o godz. 11.30, po niej wystawienie Najśw. Sakramentu, litania do św. Jana Chrzciciela i procesja eucharystyczna. Na Mszy św. zaśpiewają razem dwa chóry: parafialny i Antoniego Kłosiewicza z warszawskiego Wawra. Serdecznie zapraszamy!
  4. Pod chórem znajdziemy nowy numer tygodnika „Idziemy” i miesięcznika „Różaniec”. Zachęcam do lektury!