Ogłoszenia duszpasterskie – 16 października 2022 czytaj

XXIX Niedziela zwykła

  1. W czwartek – 20 października – kolejne spotkanie rodziców dzieci klas trzecich, przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. o godz.19 w budynku szkoły.
  2. W sobotę – 22 października – o godz. 9 Msza św. dla rodzin, które nawiedziła Ikona św. Rodziny na ul, Mickiewicza, Orzeszkowej i Słowackiego. W przyszłą niedzielę natomiast na Mszy św. o godz. 11.30 Ikonę zabiorą mieszkańcy ul. Konopnickiej i z pobliskiego osiedla.
  3. Na wypominki za naszych Zmarłych przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  4. Z radością zawiadamiamy, że dwaj nasi starsi ministranci: Marcin Aniszewski i Piotr Aniszewski po rocznym przygotowaniu otrzymali wczoraj w Mińsku Mazowieckim z rąk ks. bpa Romualda Kamińskiego promocję lektorską. Życzymy im, by żyli tym, co czytają na liturgii Ludowi Bożemu!
  5. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy”. Zachęcam do lektury!