Ogłoszenia duszpasterskie – 17 marca 2024 czytaj

V Niedziela Wielkiego Postu

  1. W tym tygodniu w czwartek, piątek i sobotę będziemy wielkopostne rekolekcje codziennie o godz. 9 lub 18 i dla dzieci i młodzieży o godz. 15. Drogę Krzyżową w tym tygodniu odprawimy wokół naszej świątyni w piątek o godz. 19. Rekolekcje będzie głosił salezjanin ks. Piotr Boziński z Warszawy. Pół godziny przed każdym spotkaniem rekolekcyjnym będziemy mogli skorzystać ze spowiedzi. Serdecznie zapraszamy!
  2. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Obrzęd poświęcenie palm przed każdą Mszą św.
  3. Serdecznie dziękuję za ofiary na kwiaty do Grobu Bożego mieszkańcom Rudnika, Woźbieni, Mieni Pełczańskiej i Cegłowskiej oraz ulic:   Piłsudskiego, Nowej, Rżysko, Oczko, Poprzecznej, Katuszewskiego, Mazowieckiej, Zygmunta III Wazy, Sportowej, Chabrowej, Widok, Zacisze, Ogrodowej, Kościuszki, Piaskowej, Granicznej, Leśnej, Słonecznej, a także indywidualnym ofiarodawcom. Serdeczne Bóg zapłać także wszystkim zbierającym ofiary!
  4. Dziś będzie się z nami modlił na Mszy św. o godz. 11.30 chór imienia Antoniego Kłosiewicza, natomiast po Mszy św. o godz. 18 zapraszamy na X Wielkopostne Spotkania Literacko-Muzyczne, w których wystąpi Zespół Ludowy Cegłowianie oraz Antonina Krzysztoń. Więcej informacji na plakacie przed kościołem i na stronie internetowej Parafii.
  5. W kruchcie wystawiony jest kosz na trwałą żywność i środki czystości dla najbardziej potrzebujących z naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkie dary prosimy przynosić do końca parafialnych rekolekcji.
  6. Na tablicy przed kościołem zapowiedź tradycyjnego konkursu na Wielkanocną Palmę, który odbędzie się w niedzielę – 24 marca.
  7. Pod chórem jest do nabycia nowy numer tygodnika „Idziemy” i nowy numer miesięcznika „Różaniec”. Zachęcam do lektury.