Ogłoszenia duszpasterskie – 18 lutego 2024 czytaj

I Niedziela Wielkiego Postu

  1. Rekolekcje wielkopostne będziemy odprawiać w czwartek, piątek i sobotę – 21 – 22 – 23 marca.
  2. W piątki Wielkiego Postu będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do godz. 17. O 15 będziemy odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego, a o 16 Tajemnice Bolesne Różańca św. O 17 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
  3. Nabożeństwo Gorzkich Żali będziemy odprawiać w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.30
  4. Intencje mszalne od maja do końca bieżącego roku będziemy przyjmować od niedzieli – 10 marca. Osoby, które jeszcze w tym roku chciałyby zamówić mszę św. gregoriańską za swojego Zmarłego proszę się zgłosić do niedzieli –   3 marca.
  5. Od przyszłej niedzieli będzie w kruchcie wystawiony kosz na trwałą żywność i środki czystości dla najbardziej potrzebujących z naszej wspólnoty parafialnej.
  6. Pod chórem jest do nabycia nowy numer tygodnika „Idziemy”. Zachęcam do lektury.