Ogłoszenia duszpasterskie – 19 marca 2023 czytaj

IV Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dziś kolejna konferencja dla narzeczonych w salce kominkowej po Mszy św. o godz. 18
  2. Przełożone z powodu choroby katechetek spotkanie rodziców dzieci klas trzecich odbędzie się w czwartek – 23 marca – o godz. 19 w budynku szkoły.
  3. W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Msze św. o g. 9 i 11.30
  4. Jak co roku zapraszamy do wzięcia udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, która rozpocznie się w piątek – 24 marca Mszą św. o godz. 20 w kościele św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim. Więcej informacji na plakacie w gablocie przed kościołem.
  5. Od dzisiaj możemy nabywać wielkanocne świece Caritas.
  6. Serdecznie dziękuję mieszkańcom ulicy Willowej i Słonecznej za ofiary na kwiaty do Grobu Bożego i na dalszą część remontu ogrodzenia kościoła. Bóg zapłać także wszystkim zbierającym ofiary!
  7. Dziś – o godz. 16 odbędzie się kolejny koncert Musica Sacra In Lazarus tym razem poświęcony czasowi Wielkiego Postu. Wystąpi Chór im. Antoniego Kłosiewicza z przyjaciółmi, a w programie między innymi Requiem oraz Lacrimosa z Requiem d-moll W.A.Mozarta. Więcej informacji na Placie w gablocie przed kościołem. Serdecznie zapraszamy!
  8. Fundacja Dzieci Chorych i Niepełnosprawnych zbiera dziś przed kościołem pieniążki dla ciężko chorej Karolinki. Za wszelkie wsparcie serdeczne Bóg zapłać!