Ogłoszenia duszpasterskie – 2 października 2022 czytaj

XXVII Niedziela zwykła

  1. Rozpoczynamy miesiąc październik i podobnie jak w ubiegłym roku zapraszam Róże Różańcowe do prowadzenia nabożeństwa różańcowego. Proszę zelatorów poszczególnych kół o zapisywanie się na wybrane dni.
  2. W piątek – pierwszy miesiąca – po Mszy św. o godz. 8 wystawienie Najśw. Sakramentu i Adoracja, przed południem będę odwiedzał naszych chorych, po południu spowiedź od 17.30
  3. Serdecznie dziękuję mieszkańcom Mieni Ogrody, Rudnika, ulic: Ogrodowej, Granicznej, Leśnej, Słonecznej, Kościuszki, Partyzantów, Konopnickiej, Prusa, Piłsudskiego, Nowej, Rżysko, Oczki, Poprzecznej, Katuszewskiego, Mazowieckiej, Zygmunta III, Sportowej, Chabrowej, Widok, Zacisze oraz indywidualnym osobom za ofiary na remont ogrodzenia naszego kościoła od strony zachodniej. Serdeczne Bóg zapłać także wszystkim przeprowadzającym zbiórkę!
  4. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy” i miesięcznika „Różaniec”. Zachęcam do lektury!