Ogłoszenia duszpasterskie – 20 listopada 2022 czytaj

Uroczystość Chrystusa Króla

  1. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Jak co roku będziemy mogli z choinki w kruchcie kościoła wziąć serduszko z imieniem i wiekiem dziecka, któremu chcemy sprawić świąteczny prezent. Do wystawionego kosza będziemy mogli wkładać trwałą żywność i środki czystości dla najbardziej potrzebujących z naszej wspólnoty. Zarówno prezenty jak i dary zostawiamy do soboty – 17 grudnia – by potem był czas na zrobienie paczek świątecznych.
  2. Caritas naszej parafii organizuje zimowisko dla dzieci od 10 lat wzwyż w terminie od 18 do 25 lutego. Zgłoszenia przyjmują panie: Aniela Szewczyk i Magdalena Boryszewska. Ilość miejsc ograniczona – obowiązuje kolejność zgłoszeń.
  3. W tym tygodniu będzie mnie zastępował ks. Marek Chociej, kapelan Domu Pomocy Społecznej w Mieni. W nagłych przypadkach proszę o kontakt z ks. Markiem.
  4. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy”. Zachęcam do lektury!