Ogłoszenia duszpasterskie – 20 marca 2022 czytaj

III Niedziela Wielkiego Postu

  1. W piątek – 25 marca – Uroczystość Zwiastowania NMP. Jest to jednoczenie 30-ta rocznica powstania naszej diecezji warszawsko-praskiej. Msze św. o godz. 8 i 18.
  2. W piątek o godz. 15 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do godz. 17. O 17 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
  3. W kruchcie kościoła wystawiony jest kosz na trwałą żywność i środki czystości na paczki dla rodzin najbardziej potrzebujących naszej parafii. Dary przynosimy do końca naszych Parafialnych rekolekcji.
  4. Tradycyjnie będziemy zbierać na kwiaty do Grobu Bożego, przy tej okazji zbieramy na kolejny etap remontu konserwatorskiego części ogrodzenia kościoła. Tym razem od strony plebanii, czyli zachodniej. Ofiary są jak zawsze dobrowolne, a kosztorys prac to około 30 tys. złotych.
  5. Pod chórem jest do nabycia nowy numer tygodnika „Idziemy”. Zachęcam do lektury!