Ogłoszenia duszpasterskie – 21 marca 2021 czytaj

V Niedziela Wielkiego Postu

  1. W piątek i sobotę – 26 i 27 marca – zapraszam wszystkich na spotkania rekolekcyjne na godz. 9, 15 lub 18. Konferencje będzie głosił ks. Eugeniusz Lewandowski. Możliwość spowiedzi na pół godziny przed każdą Mszą św. W piątek odprawimy nabożeństwo Drogi Krzyżowej wyjątkowo po Mszy wieczornej o godz. 19. Msze rekolekcyjne będą transmitowane on-line na naszej stronie internetowej.
  2. W czwartek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 8 i 18.
  3. W przyszłą niedzielę obrzęd poświęcenia palm odbędzie się na początku każdej Mszy św.
  4. Do rekolekcji parafialnych Caritas naszej parafii zbiera trwałą żywność i środki czystości dla najbardziej potrzebujących rodzin naszej parafii. Wszystkie dary możemy zostawiać w koszu w kruchcie kościoła. Cały czas możemy nabywać wielkanocne świece Caritas, dochód ze sprzedaży przeznaczamy na pomoc najbardziej potrzebującym naszej parafii.
  5. Planowane na czwartek – 25 marca – spotkanie z rodzicami klas trzecich przekładamy na czwartek po Wielkanocy.
  6. Bardzo dziękuję mieszkańcom  Pełczanki, Mieni Ogrody, Rudnika, Skwarnego oraz ulic: Partyzantów, Ogrodowej, Willowej, Kościuszki, a także wszystkim którzy osobiście bądź przez konto parafialne złożyli ofiary na kwiaty do Grobu Bożego i remont bramy i furtek w ogrodzeniu naszego kościoła. Wielkie Bóg zapłać także dla zbierających ofiary!
  7. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy” gdzie znajdziemy trzecią część rekolekcji wielkopostnych ks. prof. Waldemara Chrostowskiego, tym razem wokół postaci proroka Jeremiasza. Zachęcam do lektury!