Ogłoszenia duszpasterskie – 22 maja 2022 czytaj

VI Niedziela Wielkanocy

  1. W przyszłą niedzielę – 29 maja – dzieci klas trzecich przystąpią do I Komunii św. na Mszy św. o godz. 9. Do pierwszej spowiedzi przystąpią w piątek  – 27 maja – o godz. 19.
  2. W przyszłą niedzielę będzie z nami ks. bp Romuald Kamiński. O godz. 9 udzieli naszym dzieciom pierwszej Komunii św. Po Mszy św. o godz. 11.30 będzie błogosławił małe dzieci z ich rodzicami, a także małżonków oczekujących potomstwa. Po południu odwiedzi Dom Pomocy Społecznej w Mieni. Chciejmy się spotkać z naszym księdzem biskupem na wspólnej modlitwie!
  3. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała. Ponieważ warunki epidemiologiczne są sprzyjające, wracamy do procesji ulicami naszego miasteczka i umiejscowienia ołtarzy według starego porządku.
  4. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy”. Zachęcam do lektury!