Ogłoszenia duszpasterskie – 22 października 2023 czytaj

XXIX Niedziela Zwykła

  1. Na wypominki za naszych Zmarłych przyjmujemy w zakrystii po Mszach św. i w kancelarii parafialnej.
  2. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Rocznicy Poświęcenia naszego Kościoła.
  3. Parafialna Caritas organizuje zimowisko dla dzieci naszej parafii w Murzasichlu od 13 do 20 stycznia 2024. Więcej informacji u pań Magdaleny Boryszewskiej i Anieli Szewczyk.
  4. W czwartek – 26 października kolejne spotkanie rodziców dzieci klas    trzecich, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii o g. 19 w budynku szkoły.
  5. Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu „Musica Sacra in Lazaro” – Cantate Domino, który odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 12.20 tuż po Mszy św. Będzie to wyjątkowy koncert, gdyż będzie on stanowił, w pewnym sensie, podsumowanie pięcioletnie działalności Chóru Lazarus. W tej intencji  będziemy się również modlić na Mszy św. o godz. 11.30 Podczas koncertu będziemy mogli usłyszeć utwory wielkich mistrzów takie jak Ave Verum W.A.Mozarta, Alleluja z oratorium Mesjasz F. Haendla czy Bogurodzica, wykonane a capella, z towarzyszeniem organów i nie        tylko. Usłyszymy również słynny utwór organowy Toccata con fuga in d J.S. Bacha oraz utwory wykonane na waltorni z towarzyszeniem organów.
  6. Pod chórem jest do nabycia nowy numer tygodnika „Idziemy”. Jak zawsze zachęcam do lektury!