Ogłoszenia duszpasterskie – 24 marca 2024 czytaj

Niedziela  Palmowa

  1. W Wielki Czwartek Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18. Adoracja w Ciemnicy do 22.
  2. W Wielki Piątek Liturgia Męki Pańskiej o godz. 18. Adoracja przy Grobie Pańskim do godz. 22.
  3. W Wielką Sobotę od godz. 8 święcenie pokarmów na wioskach. Od godz.10 do 14 święcenie pokarmów przed kościołem. W wodę święconą będzie można zaopatrzyć się przed kościołem.
    Wigilia Paschalna o godz. 19. Prosimy przynieść ze sobą światło w blasku którego odnowimy przyrzeczenia chrzcielne.
  4. W Wielkanoc Rezurekcja o godz. 6. Trasa procesji wokół kościoła, zapraszamy do czynnego udziału w procesji bielanki, ministrantów, Panów niosących chorągwie, Panie i Panów z kółek różańcowych. W tym dniu Msze św. jeszcze o godz. 9 i 11.30. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę.
  5. W kruchcie kościoła znajdziemy listy do zapisywania się na adorację w Wielki Piątek od 8 do 17.30 i w Sobotę od 8 do 18.30.
  6. Serdecznie dziękuję mieszkańcom Mieni Ogrody, Rososzy, Skwarnego oraz ulic: Mickiewicza, Orzeszkowej, Słowackiego, Konopnickiej, Prusa, Spokojnej, Młyńskiej, indywidualnym osobom, które albo osobiście albo przelewem na konto parafialne złożyły ofiary na kwiaty do Grobu Bożego . Bóg zapłać także wszystkim zbierającym ofiary!
  7. Wielkie podziękowanie wszystkim, którzy Ofiarowali dary na paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących naszej parafii. Słowa wdzięczności dla członków parafialnej Caritas za pracę przy robieniu paczek świątecznych i ich dystrybucji.
  8. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy” . Zachęcam do lektury!