Ogłoszenia duszpasterskie – 25 grudnia 2022 czytaj

Boże Narodzenie

 1. Gorące podziękowania dla wszystkich, którzy ofiarowali dary dla dzieci i najbardziej potrzebujących z naszej wspólnoty, a także dla zaangażowanych w pracę w parafialną Caritas. Ogółem przekazaliśmy 35 paczek świątecznych, 4 rodziny skorzystało z akcji Caritas Polska „Wirtualna Choinka, 27 dzieci otrzymało prezenty świąteczne. Warto wspomnieć, że od października Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej wydał 7 ton żywności z magazynów Caritas, która trafiła, co warte podkreślenia nie tylko do katolików mieszkających w naszej Gminie. Także wszystkim pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej wielkie Bóg zapłać za ich trud!
 2. W sobotę – 31 grudnia – o godz. 17 Msza św. dziękczynna za miniony Rok Pański 2022. Po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja.
 3. Kolęda w najbliższych dwóch tygodniach:
  czwartek 29 grudnia od 10 Woźbin i Rososz
  piątek 30 grudnia od 10 Skwarne
  poniedziałek 2 stycznia od 10 Mienia Pełczańska
  wtorek 3 stycznia od 16 Mienia bloki
  środa 4 stycznia od 9 Mienia Wyględówka i Ogrody
  czwartek 5 stycznia od 9 Mienia Cegłowska
  sobota 7 stycznia od 10 Rudnik
 4. Pod chórem czeka na nas świąteczny numer tygodnika „Idziemy”, zachęcam do lektury!