Ogłoszenia duszpasterskie – 25 lutego 2024 czytaj

II Niedziela Wielkiego Postu

  1. Rekolekcje wielkopostne będziemy odprawiać w czwartek, piątek i sobotę – 21 – 22 – 23 marca.
  2. W piątek – pierwszy miesiąca – wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja po Mszy św. o godz. 8.  Przed południem będę odwiedzał naszych chorych. Po południu możliwość spowiedzi przed i po Drodze Krzyżowej.
  3. W sobotę – pierwszą miesiąca – po Mszy św. o godz. 8 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 kolejne spotkanie w Niedzielnej Szkółce Lazarusa w budynku KKZ przy Rondzie. Zapraszamy!
  5. Intencje mszalne od maja do końca bieżącego roku będziemy przyjmować od niedzieli – 10 marca. Osoby, które jeszcze w tym roku chciałyby zamówić  mszę św. gregoriańską za swojego Zmarłego proszę się zgłosić do niedzieli – 3 marca.
  6. W kruchcie wystawiony jest kosz na trwałą żywność i środki czystości dla najbardziej potrzebujących z naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkie dary prosimy przynosić do końca parafialnych rekolekcji.
  7. Pod chórem jest do nabycia nowy numer tygodnika „Idziemy”. Zachęcam do lektury.