Ogłoszenia duszpasterskie – 25 października 2020 czytaj

Rocznica Poświęcenia Świątyni

  1. Na wypominki za naszych Zmarłych przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  2. Zgodnie z rekomendacją władz kościelnych mamy ograniczyć nasze wizyty na cmentarzach w dniu Wszystkich Świętych, a tradycyjny odpust za naszych Zmarłych Stolica Apostolska wydłużyła na cały listopad. W przyszłą niedzielę Msze św. będą odprawiane w kościele, a o 11.30 i o 18 będziemy modlić się za naszych Zmarłych, których poleciliśmy Bożemu miłosierdziu w modlitwie wypominkowej.
  3. Gorąco dziękuje mieszkańcom Pełczanki oraz ulic: Słonecznej, Willowej, Ogrodowej a także osobom indywidualnym za ofiary na wkład własny Parafii w remont prezbiterium! Wielkie podziękowanie również dla zbierających ofiary!
  4. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy”. Zachęcam do lektury!