Ogłoszenia duszpasterskie – 25 września 2022 czytaj

XXVI Niedziela Zwykła

  1. Rozpoczynamy miesiąc październik i podobnie jak w ubiegłym roku zapraszam Róże Różańcowe do prowadzenia nabożeństwa różańcowego. Proszę zelatorów poszczególnych kół o zapisywanie się na wybrane dni.
  2. W sobotę – pierwszą miesiąca – po Mszy św. o godz. 8 wystawienie Najśw. Sakramentu i wyjątkowo nabożeństwo różańcowe.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 wystawienie Najśw. Sakramentu i ostatnia w tym roku procesja eucharystyczna.
  4. Zgodnie z zapowiedzią w czwartek – 29 września – odbędzie się pierwsze spotkania rodziców dzieci klas trzecich, które w maju przystąpią do I Komunii św. o godz. 19 w budynku szkoły.
  5. Serdecznie dziękuję mieszkańcom Pełczanki, ulicy Willowej oraz indywidualnym osobom za ofiary na remont ogrodzenia naszego kościoła od strony zachodniej. Serdeczne Bóg zapłać także wszystkim przeprowadzającym zbiórkę!
  6. 1 października /sobota/ organizowana jest pielgrzymka do Sanktuarium św. o. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii. Wyjazd o godz. 14.30 powrót o godz. 20.
    Natomiast 8 października w niedzielę zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuarium Cudu Eucharystycznego w Sokółce. Zapisy przyjmują: Zofia Goźlińska i Marzanna Gójska.
  7. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy”. Zachęcam do lektury!