Ogłoszenia duszpasterskie – 26 listopada 2023 czytaj

Uroczystość Chrystusa Króla wszechświata

  1. W piątek – pierwszy miesiąca – po Mszy św. o godz. 8 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja. Przed południem będę odwiedzał naszych chorych, po południu spowiedź od 17.30
  2. W sobotę – pierwszą miesiąca po Mszy św. o godz. 8 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja.
  3. Niedzielna Szkółka Lazarusa zaprasza dzieci na spotkania ze Świętymi. W niedzielę – 3 grudnia po Mszy św. o godz. 11.30 w budynku KKZ przy Rondzie Lazarusa spotkanie ze św. Barbarą. Spotkania trwają do godz. 14.
  4. Dzieci klas trzecich wraz z rodzicami zapraszamy w niedzielę – 3 grudnia na Mszę św. o godz. 11.30 w czasie której dzieci otrzymają swoje modlitewniki. Po Mszy św. wizyta św. Mikołaja po niej zapraszamy na spotkanie w          Niedzielnej Szkółce Lazarusa.
  5. Pod chórem jest do nabycia nowy numer tygodnika „Idziemy” i nowy numer miesięcznika „Różaniec”. Jak zawsze zachęcam do lektury!