Ogłoszenia duszpasterskie – 26 lutego 2023 czytaj

I Niedziela Wielkiego Postu

  1. Rekolekcje wielkopostne będą  30, 31 marca i 1 kwietnia.
  2. W piątki Wielkiego Postu o godz. 15 będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do godz. 17. O 15 będziemy odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego, a o 16 część Bolesną Różańca Świętego. O 17 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
  3. Nabożeństwo Gorzkich Żali będziemy odprawiać w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.30
  4. W piątek – pierwszy miesiąca przed południem będę odwiedzał naszych chorych, po południu spowiedź przed i po Drodze Krzyżowej.
  5. Rozpoczynamy comiesięczne spotkania dzieci ze Świętymi w Szkółce niedzielnej Lazarusa. W pierwsze niedziele miesiąca zaraz po Mszy św. o godz. 11.30 lub po procesji będą spotkania tematyczne dla dzieci o świętych w budynku KKZ przy Rondzie Lazarusa, które potrwają do godz.14. Zaczynamy od spotkania ze św. Janem Chrzcicielem patronem naszej parafii i miasta w przyszłą niedzielę – 5 marca. Serdecznie zapraszamy!
  6. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy cykl konferencji dla narzeczonych, którzy w najbliższym czasie zamierzają zawrzeć Sakramentalny Związek Małżeński. Spotkania będą się odbywały w salce kominkowej po Mszy św. o godz. 18.
  7. W kruchcie kościoła wystawiony będzie kosz na trwałe środki spożywcze i środki czystości dla najbardziej potrzebujących z nasze wspólnoty, które prosimy przynosić do końca parafialnych rekolekcji.
  8. Pod chórem  możemy nabywać  nowy numer tygodnika „Idziemy”. Zapraszam do lektury!