Ogłoszenia duszpasterskie – 26 maja 2024 czytaj

Niedziela Trójcy Przenajświętszej

  1. W czwartek – 30 maja Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 8 i 10. Po Mszy św. o godz. 10 tradycyjną trasą, z małymi modyfikacjami, wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Zapraszamy wszystkich parafian, asystę kościelną, ministrantów, lektorów, bielanki, chór parafialny, dzieci komunijne i rocznicowe do aktywnego udziału w procesji!
  2. We wtorek – 28 maja – o godz. 19 spotkanie w szkole rodziców klas drugich w związku z terminem I Komunii św. w przyszłym roku.
  3. Bielanki zwracają się z prośbą o przynoszenie kwiatków do sypania dla dziewczynek na procesje. Jeżeli ktoś posiada kwiaty suszone lub żywe z ogródka i chciałby je przekazać to, w każdą niedzielę w kruchcie kościoła będzie wystawiony kosz wiklinowy, w którym będzie można je zostawić. Za wszystkie kwiaty dziękujemy!
  4. W sobotę – 1 czerwca – po Mszy św. o godz. 8 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja.
  5. W dniu 8 czerwca – sobota, organizowana jest pielgrzymka na Jasną Górę. Koszt wyjazdu 100 zł. Zapisy przyjmują organizatorzy: p. Zofia Goźlińska i p Marzanna Gójska.
  6. Pod chórem znajdziemy nowy numer tygodnika „Idziemy” i miesięcznika „Różaniec”. Zachęcam do lektury!