Ogłoszenia duszpasterskie – 26 marca 2023 czytaj

V Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dziś kolejna konferencja dla narzeczonych w salce kominkowej po Mszy św. o godz. 18
  2. W tym tygodniu w czwartek, piątek i sobotę będziemy odprawiać wielkopostne rekolekcje. Spotkania dla dorosłych każdego dnia o godz. 9 i 18. Dla dzieci i młodzieży o godz. 15. Możliwość spowiedzi jak zawsze pół godziny przed każdym spotkaniem. W piątek o godz. 9 zapraszamy szczególnie osoby sędziwe i schorowane. Będzie im udzielany w czasie Mszy Sakrament Chorych. Bardzo proszę także o pomoc osobom starszym i chorym w dotarciu do kościoła. W piątek także Droga Krzyżowa o godz. 19 wokół naszego kościoła. Rekolekcje będzie nam głosił ks. Adam Praszczałek. Serdecznie zachęcamy i zapraszamy!
  3. W przyszłą niedzielę obrzęd poświęcenia palm będzie na początku każdej Mszy św.
  4. Serdecznie dziękuję mieszkańcom Mieni Ogrody, Pełczanki, Rososzy ulic: Mickiewicza, Słowackiego, Orzeszkowej, Ogrodowej, Kościuszki oraz indywidualnym osobom, które albo osobiście albo przelewem na konto parafialne złożyły ofiary na kwiaty do Grobu Bożego i na dalszą część remontu ogrodzenia kościoła. Bóg zapłać także wszystkim zbierającym ofiary!
  5. Za tydzień – 2 kwietnia – kolejne spotkanie w Szkółce Niedzielnej Lazarusa w budynku przy Rondzie, tym razem poświęcone św. Andrzejowi Apostołowi. Serdecznie zapraszamy po Mszy św. o godz.11.30!
  6. Młodzież obecnych klas drugich szkoły średniej i starszych, którzy pragną przyjąć Sakrament Bierzmowania zapraszamy na spotkanie w niedziele – 16 kwietnia – po Mszy św. o godz. 11.30 w kościele. Wszyscy powinni przynieść aktualne zaświadczenie o uczęszczaniu na religię, a ci, którzy byli chrzczeni poza Cegłowem metrykę chrztu św.