Ogłoszenia duszpasterskie – 27 grudnia 2020 czytaj

Niedziela Świętej Rodziny

  1. W czwartek – 31 grudnia – ostatni dzień Roku Pańskiego 2020. Na Msze św. dziękczynna zapraszamy wyjątkowo na godz. 17.
  2. W piątek Nowy Rok Pański 2021 – Uroczystość św. Bożej Rodzicielki Maryi – Msze św. będą odprawiana jak w każdą niedzielę. Z racji uroczystości post nie obowiązuje.
  3. W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca. Wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja o godz. 8.
  4. Zgodnie z zapowiedziami i wytycznymi ks. bpa Romualda Kamińskiego kolęda będzie przebiegać w zmienionej formie. I tak w najbliższą sobotę – 2 stycznia – zapraszam na Mszę św. godz. 12 mieszkańców Rudnika. Będziemy się modlić o Boże błogosławieństwo dla Was i waszych rodzin, zdrowie i potrzebne łaski. Naszą modlitwą pragniemy ogarnąć także Zmarłych, szczególnie ciepło tych, którzy odeszli od nas w minionym roku. Dlatego bardzo proszę o przyniesienie na Mszę św. karteczek z wymienionymi Zmarłymi i wrzucenie ich do koszyczka, który będzie stał na bocznym ołtarzu. Tradycyjne ofiary składane po kolędzie przeznaczone na utrzymanie Parafii i mniejsze inwestycje będziemy mogli składać także do koszyczka. Po Mszy św. będzie możliwość zamówienia w zakrystii intencji mszalnych na cały rozpoczynający się rok. Gorąco proszę o zainteresowanie się czy sąsiedzi, osoby starsze nie potrzebują pomocy w przyjechaniu do kościoła. Jeśli nie to kartkę z ich Zmarłymi możemy przywieźć sami. Już w Nowy Rok postaram się poinformować o dacie następnych Mszy kolędowych.
  5. Msze św. on-line: 31 grudnia o godz. 17, 1 i 3 stycznia godz. 11.30. Zapewne on-line będą także transmitowane msze kolędowe.