Ogłoszenia duszpasterskie – 27 listopada 2022 czytaj

I Niedziela Adwentu

  1. Rozpoczynamy Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Jak co roku z choinki w kruchcie kościoła możemy wziąć serduszko z imieniem i wiekiem dziecka, któremu chcemy sprawić świąteczny prezent. Do wystawionego kosza możemy wkładać trwałą żywność i środki czystości dla najbardziej potrzebujących z naszej wspólnoty. Zarówno prezenty jak i dary zostawiamy do soboty – 17 grudnia – by potem był czas na zrobienie paczek świątecznych.
  2. Roraty odprawiamy codziennie w dni powszednie o godz. 8.
  3. Caritas naszej parafii organizuje w Murzasichlu zimowisko dla dzieci od 10 lat wzwyż w terminie od 18 do 25 lutego. Zgłoszenia przyjmują panie: Aniela Szewczyk i Magdalena Boryszewska. Ilość miejsc ograniczona obowiązuje kolejność zgłoszeń.
  4. W piątek – pierwszy miesiąca – po Mszy św. o godz. 8 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja. Przed południem będę odwiedzał naszych chorych. Po południu spowiedź od godz. 17.30
  5. W sobotę po Mszy św. o godz. 8 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja.
  6. W sobotę spotkanie wszystkich ministrantów w kościele o godz.11
  7. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy” i miesięcznika „Różaniec”. Zachęcam do lektury!