Ogłoszenia duszpasterskie – 27 sierpnia 2023 czytaj

XXI Niedziela Zwykła

  1. W piątek – 1 września – pierwszy piątek miesiąca, po Mszy św. o godz. 8 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja. Przed południem będę odwiedzał naszych chorych, po południu spowiedź od godz. 17.30
  2. W sobotę po Mszy św. o godz. 8 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja.
  3. W niedzielę – 3 września – na Mszy św. o godz. 11.30 będziemy dziękować Bogu za tegoroczne zbiory, po Mszy św. wystawienie i procesja eucharystyczna, po niej dalsza część Dożynek w Pełczance, między innymi poświęcenie wieńców dożynkowych. Szczegółowy program na tablicy przed kościołem. Serdecznie zapraszamy!
  4. Również w niedzielę pierwsze po wakacjach spotkanie w „Niedzielnej szkole Lazarusa w budynku Przy Rondzie o godz. 13. Zapraszamy!
  5. Pod chórem jest do nabycia nowy numer tygodnika „Idziemy” i nowy numer miesięcznika „Różaniec”. Jak zawsze zachęcam do lektury!