Ogłoszenia duszpasterskie – 28 czerwca 2020 czytaj

XIII Niedziela Zwykła

  1. W przyszłą niedzielę – 05 lipca – wystawienie Najśw. Sakramentu i procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 11.30
  2. W piątek – 3 lipca – wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja po Mszy św. o g. 8 Przed południem będę odwiedzał naszych chorych, po południu spowiedź od 17.30 Msza św. wieczorna za Zmarłych poleconych w wypominkach.
  3. W poniedziałek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 8 i 18
  4. Z powodu epidemii koronawirusa w tym roku nie przybędą do nas pielgrzymki z Drohiczyna i Białegostoku.
  5. Z całego serca dziękuję mieszkańcom ulic: Piaskowej, Konopnickiej, Prusa, Reja, Kościuszki oraz indywidualnym osobom za ofiary złożone na wkład własny parafii w koszt utwardzenia terenu przed naszym parafialnym cmentarzem. Wielkie Bóg zapłać wszystkim zbierającym te ofiary!
  6. W lipcu Msze św. wieczorne będą odprawiane tylko po wcześniejszym ogłoszeniu.
  7. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy”. Zachęcam do lektury!