Ogłoszenia duszpasterskie – 28 kwietnia 2024 czytaj

V Niedziela Wielkanocna

1. W piątek – 3 maja – Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę. Nabożeństwo majowe o godz. 17.30
  2. We środę i czwartek Nabożeństwa majowe rano po Mszy św. o godz. 8
  3. W przyszłą niedzielę – 5 maja – po Mszy św. o godz. 11.30 wystawienie Najśw. Sakramentu i procesja eucharystyczna.
  4. Bielanki zwracają się z prośbą o przynoszenie kwiatków do sypania dla dziewczynek na procesje. Jeżeli ktoś posiada kwiaty suszone lub żywe z ogródka i chciałby je przekazać to, w każdą niedzielę w kruchcie kościoła będzie wystawiony kosz wiklinowy, w którym będzie można je zostawić. Za wszystkie kwiaty dziękujemy!
  5. Pod chórem możemy nabywać nowy numer miesięcznika „Różaniec” i nowy numer tygodnika „Idziemy”. Jak zawsze zachęcam do lektury!