Ogłoszenia duszpasterskie – 28 lutego 2021 czytaj

II Niedziela Wielkiego Postu

  1. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek przed południem będę odwiedzał naszych chorych. Po południu spowiedź po nabożeństwie  Drogi Krzyżowej. W sobotę wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja po Mszy porannej.
  2. Mam nadzieję, że w tym roku uda się nam zebrać ofiary na kwiaty do Grobu Bożego ze wszystkich ulic i wiosek naszej parafii. Tym razem przy okazji tej zbiórki gorąco proszę o dobrowolne ofiary na remont i renowację metalowej bramy i furtek od ulicy naszego kościoła. Zależało mi na tym, by pozostała stara brama i furtki stąd i kosztorys tych prac wynosi ponad czternaście tysięcy złotych. Za wszystkie ofiary serdeczne  Bóg zapłać! Oczywiście będą także remontowane ceglane słupy ogrodzenia przy bramie i furtkach na co parafia liczy pozyskać fundusze z innych źródeł.
  3. W dobie epidemii gorąco polecam akcję Niniwa – pokuta rodzin2021. Link dostępny jest na stronie internetowej parafii. Codzienny dziesiątek różańca, dobre uczynki, odmówienie sobie czegoś z miłości do Pana Jezusa – to takie proste i dostępne dla każdego i w każdym wieku!
  4. Wszystkich zachęcamy do przekazywania 1% podatku na rzecz Caritas! Pomocą służą Panie Aniela Szewczyk i Magdalena Boryszewska członkinie Caritas naszej parafii.
  5. Do rekolekcji parafialnych Caritas naszej parafii zbiera trwałą żywność i środki czystości dla najbardziej potrzebujących rodzin naszej parafii. Wszystkie dary możemy zostawiać w koszu w kruchcie kościoła.
  6. W środę Msza św. tylko rano.
  7. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy”  zachęcam do lektury!