Ogłoszenia duszpasterskie – 28 marca 2021 czytaj

Niedziela  Palmowa

  1. W poniedziałek, wtorek i środę – Msza św. będzie odprawiana o godz. 8.
  2. W Wielki Czwartek Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18. Transmisja on-line. Adoracja w Ciemnicy do godz. 22.
  3. W Wielki Piątek Liturgia Męki Pańskiej o godz. 18. Transmisja on-line. Adoracja przy Grobie Pański do godz. 22.
  4. W Wielką Sobotę od godz. 8 święcenie pokarmów na wioskach. Od godz. 10 do 14 święcenie pokarmów przed kościołem. Wigilia Paschalna o godz. 19. Transmisja on-line.
  5. W Wielkanoc Rezurekcja o godz.6. Transmisja on-line. W tym dniu Msze św. jeszcze o godz. 9 i 11.30. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę.
  6. Bardzo dziękuję mieszkańcom  Rososzy oraz ulic: Granicznej, Leśnej, Spokojnej, Młyńskiej, Świerkowej, a także wszystkim którzy osobiście bądź przez konto parafialne złożyli ofiary na kwiaty do Grobu Bożego i remont bramy i furtek w ogrodzeniu naszego kościoła. Wielkie Bóg zapłać także dla zbierających ofiary!
  7. Wielkie podziękowanie wszystkim, którzy ofiarowali dary na paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących naszej parafii. Słowa wdzięczności dla członków parafialnej Caritas za pracę przy robieniu paczek świątecznych i ich dystrybucji.
  8. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy” gdzie znajdziemy czwartą część rekolekcji wielkopostnych ks. prof. Waldemara Chrostowskiego, tym razem wokół postaci proroka Jonasza. Zachęcam do lektury!