Ogłoszenia duszpasterskie – 29 listopada 2020 czytaj

I Niedziela Adwentu


1. Rozpoczynamy Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście. W tym trudnym czasie epidemii postarajmy się skorzystać ze spowiedzi wcześniej, bo zapewne tradycyjnych rekolekcji przed świętami nie będzie.
2. Intencje mszalne na cały rok 2021 przyjmujemy w zakrystii po Mszach św. i w kancelarii parafialnej.
3. Roraty odprawiamy w dni powszednie o godz. 8
4. Tradycyjnie w Adwencie rusza akcja Parafialnej Caritas – serduszka dla dzieci. Na choince w kruchcie kościoła wiszą serduszka z imieniem i wiekiem dziecka, któremu chcielibyśmy sprawić świąteczny prezent. Prezenty przynosimy do piątku – 18 grudnia.
5. Poświęcone opłatki na stół wigilijny leżą na bocznym ołtarzu, a świece Caritas możemy nabywać w kruchcie kościoła.
6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek przed południem będę odwiedzał naszych chorych, po południu spowiedź od 17.30
7. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy”. Do numeru dołączona jest płyta DVD z rekolekcjami adwentowymi. Zachęcam do lektury!