Ogłoszenia duszpasterskie – 29 sierpnia 2021 czytaj

XXII Niedziela Zwykła

  1. W środę – 1 września – zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i katechetów na Mszę św. o godz. 8. Będziemy prosić o błogosławieństwo na nowy rok szkolny. Do spowiedzi zapraszamy we wtorek od godz. 17.
  2. W piątek – 3 września – pierwszy piątek miesiąca. Przed południem będę odwiedzał naszych chorych. Po południu spowiedź od godz. 17.
  3. W niedzielę – 5 września – Dożynki Gminno – Parafialne. Za tegoroczne zbiory będziemy dziękować Bogu na Mszy św. o godz. 11.30 Po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i trzeci dzień nowenny przed beatyfikacją Sługi Bożego Stefana kardynała Wyszyńskiego.
  4. Od piątku – 3 września – do soboty 11 września po Mszach św. o godz. 8 / z wyjątkiem niedzieli g. 11.30 / będziemy odprawiać nowennę przed beatyfikacją Sługi Bożego Stefana kardynała Wyszyńskiego.
  5. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy”. Zachęcam do lektury!