Ogłoszenia duszpasterskie – 3 kwietnia 2022 czytaj

V Niedziela Wielkiego Postu

  1. W piątek – 8 stycznia – przed południem będę odwiedzał naszych chorych zarówno specjalnie zgłoszonych przed Świętami Wielkanocnymi jak i tych w pierwsze piątki miesiąca.
  2. W piątek o godz. 15 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do Mszy wieczornej.
  3. Gorąco dziękuję za ofiary na kwiaty do Grobu Bożego i kolejny etap remontu ogrodzenia kościoła, tym razem od strony zachodniej mieszkańcom Mieni Ogrody oraz ulic: Partyzantów, Willowej, Konopnickiej, Prusa, Kościuszki, Piaskowej,  a także indywidualnym ofiarodawcom. Wielkie Bóg zapłać wszystkim zbierającym ofiary szczególnie pierwszy raz w tym roku!
  4. W piątek – 8 kwietnia – będziemy odprawiać ekumeniczną Drogę Krzyżową ulicami naszego miasteczka o godz. 19. Początek w naszym kościele.
  5. W przyszłą niedzielę obrzęd poświęcenia palm na początku każdej Mszy św.
  6. Dziś możemy nabywać rozprowadzane przez Caritas świece wielkanocne i paschaliki, które użyjemy w czasie Wigilii Paschalnej przy odnowieniu przyrzeczeń chrzcielnych, są również płyty CD i Video wraz z książeczką które zawierają współczesną muzykę chrześcijańską, a dochód z ich sprzedaży jest przeznaczony na pomoc uchodźcom z Ukrainy, cena  zestawu – 35 zł.
  7. Pod chórem jest do nabycia nowy numer tygodnika „Idziemy” i miesięcznika „Różaniec”.  Zachęcam do lektury!