Ogłoszenia duszpasterskie – 3 marca 2024 czytaj

III Niedziela Wielkiego Postu

  1. Intencje mszalne od maja do końca bieżącego roku będziemy przyjmować od przyszłej niedzieli – 10 marca.
  2. Ofiary na kwiaty do Grobu Bożego prosimy składać do końca parafialnych rekolekcji.
  3. Na tablicy ogłoszeń przed kościołem jest wywieszona informacja Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej o wydawaniu skierowań w ramach Programu Pomocy Żywnościowej. Wyłącznie osoby ze skierowaniem będą mogły otrzymać dary żywnościowe!
  4. W kruchcie wystawiony jest kosz na trwałą żywność i środki czystości dla najbardziej potrzebujących z naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkie dary prosimy przynosić do końca parafialnych rekolekcji.
  5. Pod chórem jest do nabycia nowy numer tygodnika „Idziemy” i nowy numer miesięcznika „Różaniec”. Zachęcam do lektury.