Ogłoszenia duszpasterskie – 30 kwietnia 2023 czytaj

IV Niedziela Wielkanocy

  1. W środę – 3 maja – Uroczystość M. B. Królowej Polski. Msze św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę. Po Mszy św. o godz. 9 złożenie kwiatów pod pomnikiem Niepodległości. Nabożeństwo majowe o godz. 17.30
  2. W poniedziałek – 1 maja – Msza św. tylko rano, a po niej pierwsze Nabożeństwo majowe.
  3. W piątek – pierwszy miesiąca po Mszy św. o godz.8 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja, przed południem będę odwiedzał naszych chorych, po południu spowiedź od godz. 17.30
  4. W sobotę po Mszy św. o godz. 8 wystawienie Najśw. Sakramentu i Nabożeństwo majowe.
  5. W niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 procesja eucharystyczna, a po niej kolejne spotkanie Szkółki Niedzielnej Lazarusa w budynku przy Rondzie.
  6. Pod chórem jest do nabycia kolejny podwójny numer tygodnika „Idziemy”. Jest w nim wiele ciekawych materiałów między innymi o zamordowanym księdzu Blachnickim, twórcy ruchu oazowego w Polsce, a także o wizycie papieża Franciszka na Węgrzech. Cena 7 zł. Zachęcam do lektury!