Ogłoszenia duszpasterskie – 30 maja 2021 czytaj

Niedziela Trójcy Przenajświętszej

  1. W czwartek – 03 czerwca – Boże Ciało. Tradycyjnie odprawimy Msze św. o godz. 8 i 10. Po Mszy św. o godz. 10 wyruszy procesja do czterech ołtarzy, która ze względów epidemiologicznych i zgodnie ze wskazaniami ks. biskupa Romualda będzie się odbywała na terenie przykościelnym. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa wszystkich parafian! W związku z procesją wokół kościoła i umiejscowionymi ołtarzami proszę o nie pozostawianie rowerów na terenie przykościelnym!
  2. W piątek – 4 czerwca – pierwszy piątek miesiąca. Przed południem odwiedzę naszych chorych, po południu spowiedź od 17.30
  3. W sobotę po Mszy św. o godz. 8 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.30 wystawienie Najśw. Sakramentu i procesja eucharystyczna.
  5. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy”, zachęcam do lektury!