Ogłoszenia duszpasterskie – 30 października 2022 czytaj

Rocznica Poświęcenia Kościoła

  1. We wtorek – 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 9 w kościele i o 11.30 na cmentarzu parafialnym. Po Mszy św. procesja z czytaniem wypominków. Po procesji  możliwość poświęcenia nowych pomników.
  2. W środę – 2 listopada – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 8 i 18. Wieczorem będziemy się modlić za zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej od ostatnich Zaduszek.
  3. W piątek – 4 listopada – pierwszy miesiąca po Mszy św. o godz. 8 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja. Przed południem będę odwiedzał naszych chorych. Po południu spowiedź od 17.30 i Msza św. za Zmarłych poleconych w wypominkach o godz. 18.
  4. W sobotę – pierwszą miesiąca – po Mszy św. o godz. 8 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja.
  5. Od pierwszej niedzieli listopada będą przyjmowane intencje mszalne na cały rok 2023.
  6. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy”. Zachęcam do lektury!