Ogłoszenia duszpasterskie – 30 stycznia 2022 czytaj

IV Niedziela Zwykła

  1. W środę – 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego tradycyjnie nazywane świętem M.B. Gromnicznej. Msze św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę. Poświęcenie gromnic na początku każdej Mszy św.
  2. W piątek – 4 lutego – pierwszy piątek miesiąca. Wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja na Mszy św. o godz. 8. Przed południem będę odwiedzał naszych chorych. Po południu spowiedź od godz. 17.30
  3. Kolęda w tym tygodniu w poniedziałek /31.01/ od godz. 9 ulice: Willowa, Spokojna, Słoneczna, we wtorek /01.02/ od godz. 10 ul. Piaskowa, w czwartek /03.02/ od godz. 15 ulice: Oczki i Katuszewskiego i w sobotę /05.02/ od godz. 10 ul. Mickiewicza. Bardzo proszę powiadomić sąsiadów o kolędzie i zapytać czy przyjmują księdza!